Služby Gynekologicko-porodnické kliniky

Rehabilitace po porodu a gynekologických operacích

Po porodech a velkých gynekologických operacích je nutná včasná mobilizace a rehabilitace, Ta je na naší klinice zajištěna stálou fyzioterapeutkou, která za Vámi po porodu či operaci  přijde, vše řádně vysvětlí a bude s Vámi rehabilitovat tak, jak bude nutné a možné. Na každém pokoji na příslušných oddělení najdete i materiály potřebné k rehabilitaci po těchto výkonech, které lze nastudovat a s případnými dotazy se poté obrátit na fyzioterapeutku či porodní asistentku.

Psychologická podpora

Psychologickou podporu zajišťuje na naší klinice klinický psycholog. Podpora je určena pacientkám s obtížným psychickým zvládáním průběhu onemocnění i jejich příbuzným. Kontakt s klinickým psychologem Vám po konzultaci zajistí Váš ošetřující lékař nebo staniční sestra

Duchovní služby

FN Plzeň a pastorační služba Biskupství plzeňského nabízí hospitalizovaným pacientům duchovní služby, kam patří rozhovor s knězem či pastorační asistentkou, svátost smíření, svátost eucharistie a svátost pomazání nemocných. Kontaktní telefon je k dispozici na příslušném oddělení.

Občerstvení - Bistro

Na GPK klinice je veřejnosti přístupné Bistro, kde je možné zakoupit studené i teplé pokrmy, lahůdky, studené i teplé nápoje, nejdůležitější hygienické potřeby apod.

Otevírací doba:
PO – PÁ 8.00 –12.00 a12.30 – 18.00

SO a NE 10.00 – 16.00 hod.

Prostředí je zde velmi příjemné i pro posezení s návštěvou.