Děkovné dopisy a emaily z poslední doby

Dobrý den pane primáři,

ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za péči, kterou jste mi věnoval. Můj stav je o hodně lepší, snad už to bude všechno v pořádku. Kdybychom v budoucnu plánovali druhé miminko, ráda bych těhotenství konzultovalau Vás a rodila s Vámi:) 

Děkuji moc a mějte se krásně Eliška


Vážený pane primáři,

už je to pár měsíců (duben 2018) co mi byl u vás proveden císařský řez a narodila se mi  dcera, od té doby žiji s dluhem, že musím napsat alespoň písemné poděkování za péči a úžasně milý personál. Přiznám se, že jsem se na vaše oddělení po prvním porodu (2012) vůbec netěšila, zvažovala i porod v jiné porodnici, ale vzhledem k mým poporodním problémům po prvním porodu a doporučením císařského řezu jsem raději zvolila FN s tím, že tedy nebudu čekat milý, ochotný personál,  ale zase budu mít větší jistotu v profesionálně provedený zákrok, se kterým u vás máte řadu zkušeností. Jaké bylo moje překvapení, že kam jsem vstoupila, tak milý, empatický, usměvavý personál, který je ochoten pomoci jak jen je to v jejich silách, člověk si ani nemusí říkat, pomoc je mu sama nabídnuta,  byla to neuvěřitelná změna. Sestřičky jsou úžasné, obětavé a mají můj obdiv, a to ať gynekologické nebo na novorozeneckém.  Cítila jsem se u vás výborně, díky mé indispozici bylo i o moje miminko s velkou pomocí sestřiček skvěle postaráno, a obávaný delší pobyt rychle utekl.  Samozřejmě můj dík a obdiv patří i vám a vašemu týmu lékařů. Vedete to tam na výbornou!

S pozdravem a velkým díky I.M.


Občas naše pacientky projeví nevídanou kreativitu a pak nám dorazí například takové originální poděkování jako od paní D.Z. (kliknutím na náhled se zobrazí původní velikost):


Vážený pane řediteli, v letošním roce jsem byla dvakrát hospitalizovaná ve vaší nemocnici, nejprve v lednu na chirurgickém oddělení (operace plic) a pak v březnu na Gynekologicko-porodnické klinice (G1B, gynekologická operace). Napsat Vám tento email jsem se rozhodla proto, abych se pochvalně vyjádřila nejen o vlastních operačních výkonech, které dopadly dobře a zbavily mě mých problémů, ale především o skvělém přístupu ošetřujícího personálu na obou pracovištích v nemocničním areálu na Lochotíně. Mimořádně spokojena jsem byla s chováním, ohleduplností a vstřícností na gynekologickém oddělení G1B. Hospitalizace sama o sobě znamená pro člověka méně sympatické období života a po psychické stránce je důležité, jak se k pacientům chová personál nejen z hlediska odborného, ale i lidského. Moje zkušenost říká, že na G1B pracuje skvělý tým, díky němuž jsem toto nelehké období (nelehké zejména proto, že se jednalo o druhou operaci v relativně krátké době a já jsem předtím několik desetiletí hospitalizována nebyla) prožila v příjemné atmosféře a s pocitem, ba jistotou, že lékaři a sestry dělají maximum pro to, abych se na oddělení cítila dobře. Tímto přístupem způsobili, že na svůj dvojí pobyt na Lochotíně budu vždy vzpomínat s vděčností a s úctou k jejich nelehké práci. Moc bych si přála, abyste týmům na chirurgii a zejména na gynekologii G1B jako nejvyšší autorita FN Plzeň tlumočil, je-li to možné, mé upřímné poděkování a uznání. Měla jsem z obou operací velký strach a personál na obou pracovištích mi do velké míry pomohl ho potlačit. Děkuji i Vám, neboť si myslím, že jako ředitel FN máte i Vy velkou zásluhu na tom, že plzeňská nemocnice je tak kvalitní. S upřímnými pozdravy S. S.


Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala gynekologicko – porodnickému oddělení Vaší nemocnice a vyslovila hluboké uznání Doc. MUDr. Kališovi za úspěšně provedenou náročnou operaci. Na doporučení mé gynekoložky jsem se s mými poporodními problémy v roce 2015 nejdříve obrátila na Ústav pro péči o matku a dítě v Praze Podolí a poté (na jejich doporučení) na fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Bylo mi řečeno, že mi nemohou pomoci z důvodu operační úspěšnosti, která je u 30-40% pacientek pouze 10%. Byla jsem velmi zklamána a se svojí další manažerskou prací v hotelu jsem se začala loučit. Záchranou pro mě byla informace mé gynekoložky MUDr. Čejkové z K. Varů ohledně nových operačních metod, o kterých se dozvěděla na semináři Vašich doktorů. Domluvila mi schůzku s Doc. Kališem a jeho kolegy, a s nimi jsem naplánovali operaci na 28.4.2016. tato náročná operace dopadla dobře a následná rekonvalescence trvala 4 měsíce. Dnes mohu říci, že se můj zdravotní stav zlepšil o 90%, a že jste mi zachránili můj společenský a pracovní život. MOC jste mi pomohli! Vyřiďte prosím, pane řediteli poděkování panu Doc. Kališovi za perfektně provedenou operaci a za veškerou péči, která mi byla v tomto oddělení poskytnuta. Před několika dny jsem absolvovala ještě jednu doplňující gynekologickou operaci ve vaší nemocnici opět pod vedením Doc. Kališe a přístup lékařů a sestřiček byl stejně přátelský a empatický jako v minulém roce. Přeji Vám šťastnou ruku při výběru dalších takových spolupracovníků a hodně spokojených a vyléčených pacientů. Kéž by i v jiných zdravotnických zařízeních byl tak skvělý personál. S poděkováním Š. B.


 

Vážený pane primáři,
chtěla bych Vám alespoň touto cestou poděkovat za vše spojené s hospitalizací. Byla jsem s péčí všech vašich zaměstnanců velice spokojena, taktéž s výsledkem operace a se splněním přání jejího provedení.
Upozornit bych Vás ale, pokud to přijmete, chtěla na špatné těsnění sprchového koutu u pokoje č.14 a asi 13, voda při sprchování teče téměř po celé koupeně, pod WC, a k oběma dveřím. Zdá se mi to riskantní vůči pacientkám, a tedy případně i Vašemu postavení. Bylo třeba, abychom to po sobě hned vysušily, což jsme dělaly samy, pokud jsme si o pomoc neřekly a v pooperačním stavu to není příjemné.
Děkuji, s pozdravem K.


 

Vážený pane přednosto,
od 2.4.2017 do 8.4.2017 jsem byla hospitalizovaná na Vaší gynekologicko-porodnické klinice. Nemám velké zkušenosti s pobytem v nemocnici, naposledy jsem byla v nemocnici před cca 10 lety. O to větší strach jsem při nástupu měla. Bylo to pro mě psychicky velmi náročné. Možná i proto jsem ještě v den nástupu 2x zkolabovala.
Od prvních okamžiků mého pobytu jsem byla mile překvapena. Přístup všech Vašich pracovníků lékařů i sester byl velmi profesionální. Toto slovo nepopisuje správně, co chci říct, takže říkám více než profesionální. Dobrý profesionál si udělá svoji práci a tím pro něj vše končí. Na Vaší klinice jsem poznala, že Vaši zaměstnanci ve své práci odevzdávají ještě něco navíc. Po celou dobu jsem vnímala jen klidnou přátelskou atmosféru v dobře sehraném týmu.
Přála bych si, abych Vaši kliniku už nemusela navštívit, ale pokud k tomu dojde, určitě tam půjdu s jinými pocity, než při mé první hospitalizaci.
Buďte, prosím, tak laskavý a při vhodné příležitosti vyjádřete personálu, který mě ošetřoval moje velké poděkování.
Děkuji
B. H.


 

Dobrý den, vážený pane řediteli, před nedávnem jsem podstoupila operaci na GPK. Chtěla bych touto cestou, prosím, vyjádřit velký dík Doc. MUDr. Vladimíru Kališovi Ph.D. a MUDr. Pavlu Tomešovi za jejich podporu, profesionální, milý a lidský přístup. Ráda bych ale poděkovala i všem zaměstnancům odd. G1B a celému operačnímu týmu. Hospitalizace pro mě proběhla bez jediného negativního zážitku, navíc v klidném, moderním a čistém prostředí. S úctou G. Ž.


 

Porodnice super, přistup doktorů na porodnici super, celkový dojem kazí nemožnost nadstandardu na oddělení šestinedělí. Dávám 4 hvězdy z 5. Děkujeme M. F.


 

Vážený pane řediteli, 2. 8. 2018 jsem se dostavila na Gynekologickou kliniku na Lochotíně s problémem, který mě mimo jiné trápil už delší dobu. Ujala se mě paní doktorka Bednářová a sestry Bc. Marešová a Jelínková Dagmar. Nebudu líčit podrobnosti, a však chci vyjádřit spokojenost až obdiv nad vzorným chováním tohoto kolektivu ke mně. Chci jim tímto moc poděkovat a popřát hodně zdraví a jen to dobré v životě. Lochotín musím navštěvovat na více místech – doktora Opatrného, onkologii, doktora Kokeše – jsem spokojena. Přeji všem i Vám osobně jen to nej. M. R.


 

Dobrý den. Jelikož poděkování osobně bylo poněkud nereálné, ráda bych jej vyjádřila alespoň touto cestou. Na konci července jsem byla týden hospitalizována na Vaši Gynekologicko - porodnické klinice z důvodu plánovaného císařského řezu, a byla bych nesmírně ráda, aby se poděkování dostalo ke všem zaměstnancům na všechna oddělení, kterými jsem si za tu dobu prošla, tj. před výkonem oddělení gynekologie, následně operační sál, pooperační oddělení a zbytek jsem trávila na oddělení šestinedělí. Nebyl snad jediný zaměstnanec, který by se ke mě nechoval přívětivě, mile a nevysvětlil mi vše, co se zrovna bude dít. Obzvláště bych chtěla poděkovat za jedinečný přístup všech lidí, kteří se na operačním sále podíleli na narození mého synka. Díky svému neurologickému onemocnění mi byla doporučena celková anestezie, ale nakonec pan anesteziolog po dohodě a mém přání svolil k anestezii lokální, za což jsem nesmírně ráda, protože i když se jednalo o císařský řez, nebyli jsme s manželem vůbec ochuzeni o první kontakt s miminkem a všichni do jednoho na sále byli naprosto úžasní..! Poté jsem byla odvezena na pooperační, kde se mě ujaly dvě blonďaté sestřičky, a byly taktéž naprosto skvělé, podporovaly nás, a těšili se s námi pokaždé, když mi přivezly malého. Zbytek pobytu jsem trávila na oddělení šestinedělí, a znovu opakuji to, že takový jedinečný přístup ke každé pacientce je opravdu nesmírnou vzácností. Zdravotní sestry byly báječné, včetně ošetřujících lékařů. Ale i přes to všechno bych ze svého pohledu chtěla vyjádřit asi to největší poděkování dětským sestrám, které se nejen nesmírně vzorně starají o dětičky, ale i o maminky, protože především díky nim se mi povedlo se správně rozkojit, a že ten začátek byl pro mě opravdu krušný. Pečlivě se mi věnovaly, kontrolovaly techniku kojení, podporovaly mě, až jsme nakonec odcházeli z porodnice opravdu rozkojeni :) Tento týdenní pobyt u Vás v porodnici jsem nebrala jako takový ten "otravný pobyt v nemocnici", ale jako velice přínosný čas, za který jsem teď nesmírně vděčná. Takže celému Vašemu týmu posílám jedno obrovské DĚKUJI a jen tak dál :) Ať se Vám všem daří :)


 

Vážený pane řediteli, ráda bych chtěla touto cestou velmi poděkovat a pochválit přístup vašich lékařů a sestřiček z gynekologicko-porodnické kliniky. Byla jsem zde hospitalizována 2x a prodělala jsem 2 operace. 26. 7. 2018 a 1. 8. 2018. Byla jsem velmi mile překvapena odborným a hlavně citlivým přístupem vašich lékařů i sestřiček, kteří se o mě starali. Protože jsem ještě nikdy žádnou operaci neprodělala, byla jsem velmi vystrašená. Informace o mé operaci mi velmi profesionálně a hlavně lidsky vysvětlil MUDr. Kališ a také lékaři, kteří mě operovali a měli mě na starost. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem lékařům a sestřičkám, kteří mě operovali a ošetřovali. Srdečně děkuji.


 

Vážený pane docente, na tomto místě bych velmi rád poděkoval Vám a personálu Vámi vedené kliniky za naprosto úžasnou a příkladnou péči o mou manželku A. V. a naší dcerku T., která se narodila na Vaší klinice. Jedná se konkrétně o MUDr. Humplíka a MUDr. Paymovou (a všechny přítomné na operačním sále), kteří zajistili bezproblémový porod naší dcerky císařským řezem. Dále patří velký dík paní Bc. Krausové, která se vzorně o mou manželku starala coby porodní asistentka. A nelze opomenout lékaře a sestřičky oddělení šestinedělí pod vedením skvělého MUDr. Turka (který mé manželce velmi pomohl již v den samotného porodu). Ještě jednou velké díky za výbornou práci týmu Vámi vedené kliniky, máte můj obdiv a úctu. S pozdravem Jiří V.


 

Dobry večer, pane doktore, jen bych Vám chtěla alespoň touto cestou poděkovat za pomoc k vyřešení mého zdravotního problému. Nevím, jestli už můžu říct hop, určitě se ale cítím lépe už jen proto, k jaké změně (kterou jsem měla čekat, ale neuměla si představit) došlo v porovnání se stavem před zákrokem. Ještě jednou děkuji, a jestli jste ještě na dovolené, užijte si ji. S pozdravem O. B.


 

Pane řediteli, dovolte mi, abych Vám poslala poděkování pro Vaše zaměstnance na gynekologickém oddělení FN PLZEŇ – LOCHOTÍN = G B 1. Na tomto oddělení pracuje perfektně sehraný tým lékařů a sester pod vedením p. Doc. MUDr. V. Kališe, PhD. Veškerý personál – lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky si zaslouží, aby byli za svou práci, svůj přístup k pacientům a svou ochotu oceněni, ne jen pochvalou, ale i tím, že budou oceněni i jinak. Můj pobyt na tomto oddělení se podobal spíše pobytu v lázních. Jejich milé a příjemné chování, úsměv, popovídání – to vše přispívalo k mé psychické pohodě, i u ostatních pacientek. Jejich lidský přístup, ochota vše vysvětlit, vlídné slovo a úsměv dokazují, že jsou na správném místě a pro ty, kteří to právě v danou chvíli potřebují. Vzorný pořádek, dobré jídlo a ochota celého personálu, to vše mne donutilo, abych Vám napsala. Na toto odd. by měli jezdit exkurze lékařů a sester z jiných, ne tak kvalitních nemocnic. Pane řediteli, přeji Vám a všem zaměstnancům ve všech pozicích, bez kterých by takovéto zařízení jako je vaše FN PLZEŇ nemohlo poskytovat potřebnou péči, to nejdůležitější – všem, co se o mne starali, z celého srdce děkuji. D.S.


 

Dobrý den pane řediteli, jmenuji se Š. Š. a byla jsem hospitalizována na gynekologickém oddělení FN Lochotín. Touto cestou bych chtěla poděkovat lékařům, sestrám a ostatnímu personálu. Nikde a nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným a ochotným personálem. Celému týmu z gynekologie ještě jednou moc děkuji. Š.


 

Dobrý den, děkuji ještě jednou za možnost operace u vás a určitě vysoce oceňuji i vysokou profesionalitu všech, které jsem u vás potkala. U OG jsem byla, jizva v pohodě a jinak páska perfektně funguje. Přeji krásné léto, B. M.


 

Vážený pane řediteli, jmenuji se T. N., pracuji jako lékařka ve fakultní nemocnici, nyní jsem na MD. Obracím se k Vám nyní ne z pozice zaměstnance, ale z pozice pacientky. Sama z praxe vím, že v dnešní hektické době se hromadí spíše stížnosti na zdravotnickou péči, které jsou mnohdy bezpředmětné a bezdůvodné, proto si myslím, že je docela na místě, abych s Vámi, pane řediteli, sdílela moji vlastní zkušenost s péčí zdravotnického personálu Gynekologicko - porodnické kliniky a Neonatologického oddělení. Náš "příběh" začal zhruba před rokem, kdy jsme s manželem zjistili, že v naší touze po přírůstku do rodiny je několik překážek, a proto budeme muset podstoupit IVF oplodnění. Gynekologem nám bylo doporučeno IVF centrum prof. Zecha, které úzce spolupracuje s naší nemocnicí; právě i z tohoto důvodu jsme toto centrum s manželem zvolili. Ujala se nás paní doktorka Krmíčková, která se nám vždy plně věnovala, vše nám pečlivě vysvětlila, samozřejmě přístup všech pracovníků z toho centra byl skvělý. Musím říci, že do té doby, než se nás tato problematika týkala, jsem si nemyslela, kolik párů v našem okolí podobnou situaci řeší, najednou člověk zjistí, že v tom není sám, nicméně je celý proces IVF oplodnění velice psychicky náročný, pro nikoho to určitě není procházka růžovým sadem. O to více jsme byli šťastni, když hned první pokus byl úspěšný a začátkem července jsme mohli s manželem poprvé zahlédnout na USG tlukoucí srdíčko našeho "šampiona". Celé těhotenství probíhalo bez větších potíží, chodili jsme na procházky, navštěvovala jsem hodiny těhotenského cvičení. Říkali jsme si, že už určitě máme "vybráno", že už bude vše v pořádku až do plánovaného termínu porodu (únor 2018). Ne nadarmo se však říká, že právě zdravotník má vždy vše s velkými komplikacemi, a zhruba od poloviny listopadu jsem musela být hospitalizována na GPK na oddělení rizikových a patologických těhotenství (dg. předčasný odtok plodové vody a placenta praevia marginalis). Byla jsem sice plná strachu a obav, co se bude dít, jak vše dopadne s naším malým chlapečkem, ale tamní prostředí a přístup všech sester a celého zdravotnického personálu byl opět úžasný. Z lékařů se o "nás" starala paní doktorka Kaprálová, které patří velké poděkování, dále bych ale ráda poděkovala i panu doktoru Kozerovskému a paní doktorce Kabelákové, jimž jsem opakovaně "zpříjemňovala" služby svými nově vzniklými komplikacemi. Na tomto oddělení jsme vydrželi skoro měsíc, pak se nás stav zhoršil, proto bylo přistoupeno k provedení císařského řezu pod vedením pana doktora Rušavého a Tomeše. Náš H.se tedy narodil 17. 12. 2017 s porodní váhou 1800g a délkou 44cm, 30+5t.t. Má hospitalizace pokračovala na oddělení konzervativní gynekologie, kde jsem byla opět strašně spokojena, po několika dnech jsem byla propuštěna, domů jsem však přicházela bez miminka. H. byl hospitalizovaný nejprve na JIRP Neonatologického oddělení. Vzhledem k hrozícímu předčasnému porodu nám byly již při pobytu na GPK podány kortikoidy, náš chlapeček tedy po porodu dýchal jen s minimální dechovou podporou, H. je od samého začátku velký bojovník. H. postupně přibýval na váze, zvládl i sepsi při omfalitidě, nicméně vše pod vedením vysoce specializovaných lékařů a sester, před kterými oba s manželem smekáme; děkujeme hlavně panu doktorovi Matasovi, paní doktorce Kepkové, která se o H. postarala ihned po jeho narození, dále paní doktorce Čadové, paní doktorce Říské a paní doktorce Prajce, všechny se o Honzíka staraly v době pobytu na JIRP i JIP. Po překladu na JIP jsem se po pár dnech mohla za H. "nastěhovat" na rooming-in, všichni jsme už věděli, že se blýská na lepší časy. Při pobytu na roomingu za námi docházela fyzioterapeutka paní Knězová, která nás neskutečně psychicky podporovala, řekla bych, že mě přímo dobíjela energií, kterou jsem tolik potřebovala :-) Všechny sestřičky na roomingu byly strašně hodné, obětavé, moc nám pomáhaly. Díky veškeré péči výše zmíněných jsme po 6 týdnech od H. narození odcházeli domů, tentokrát už. Nyní je H. již něco málo přes 5 měsíců biologicky, 3 měsíce korigovaně, vše dohání, jak jen může. Každý den nás překvapuje něčím novým. Vždy, když si vzpomenu na jeho začátky a na celý průběh, derou se mi slzy do očí, ale vždy je zadržím, když se na mě tak krásně usměje. Péče v celém perinatologickém centru je na vysoké úrovni, proto chci za vše všem ještě jednou poděkovat. Sama za sebe musím říci, že jsem patřičně hrdá na to, že v "naší " nemocnici je tolik specializovaných lékařů a sester, vždyť H. nám vlastně "vypěstovali" od samého začátku. S pozdravem T. N.


 

Vážený pane přednosto, vážená paní tisková mluvčí, jsem též zaměstnanec FNP, ale záměrně Vám oběma píši ze svého soukromého emailu. Chceme totiž společně s manželkou "civilně" vyjádřit velké poděkování zejména panu doktorovi Michalu Kozerovskému z GPK za vysoce profesionální, ale zároveň lidský přístup před i během okamžiku narození naší dcerky E. Budeme velmi rádi, pokud bude pan doktor také patřičně odměněn, jelikož jeho pracovní nasazení se jen tak nevidí. Nehledí na čas, což je v profesi porodníka téměř klíčové, protože se přírodě v tomto ohledu moc diktovat nedá. S přátelským pozdravem do FN J. R., manželka J. a E.


 

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za služby, kterých se mi dostalo ve FN Lochotín. Dne 21. 4. 2018 jsem ve Vaší porodnici porodila syna. Velké poděkování patří porodní asistence K. Částové, která perfektně vedla celý můj porod a dokázala mě psychicky uklidnit. Po celou dobu jsem byla o všem informována a její milá povaha byla jako bonus. Přeji spoustu dalších spokojených pacientek. S přáním hezkého dne J. K.


 

Vážený pane řediteli, dne 30.4.2018 jsem byla operována na gynekologicko-porodnickém oddělení Lochotín - urogynekologické pracoviště. Již při prvním setkání jsem byla velice mile překvapena chováním a přístupem, tehdy ještě jen lékařů, se kterými jsem můj problém konzultovala. Chtěla bych ještě jednou všem na oddělení moc poděkovat, lékařská a sesterská péče překonala moje očekávání. Na toto pracoviště můžete být právem pyšný. D. K.


 

Vážený pane primáři, chtěl bych Vám a celému Vašemu týmu touto cestou poděkovat za to, jaký báječný tým máte na oddělení Gynekologicko-porodnické kliniky. V neděli 8. dubna v 7:58 hodin ráno se mé ženě a mě narodil A. I když to byl manželky první porod a náš první syn a jako (vyplašený) otec u porodu jsem měl za úkol pouze psychicky podporovat a hlavně nepřekážet, tak musím opravdu z celého srdce poděkovat celému týmu, který se po celou dobu o mojí ženu a našeho čerstvě narozeného syna staral. Všichni byli po celou domu velmi milí, usměvaví a ochotní. Věděli přesně, co mají dělat a jak mojí ženě pomoci. Určitě to není v popisu jejich práce a už vůbec to není v dnešní době samozřejmost. Předejte všem prosím toto poděkování a případně je pochvalte i Vy sám, určitě to pro ně bude hodně znamenat. Můžete být právem hrdý na to, jak báječní lidé pracují na Vašem oddělení a že to pro ně není pouze zaměstnání, ale i životní poslání. Ještě jednou děkuji a vážím si toho, co a hlavně jak pro nás děláte. S pozdravem M. B.


 

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat celému personálu na gynekologickém porodnickém oddělení. Opravdu už od co jsem 26. 3. v 11. večer přijela na gynekologický příjem tak na recepci poté na ozvách a na kontrole velmi profesionálně a moc hezky se ke mě všichni chovali moc hezky. Poté jsem 27. 3. rodila a porodní asistentka p. Krezlová a sestřička p. Sýkorová byly úplně úžasné ani neumím popsat jak moc. Během porodu se chovaly profesionálně, lidsky, empaticky a velmi mi po psychické stránce pomohly, byly úžasné opravdu klobouk dolu před nimi. Jestli máte možnost tak jim alespoň něco málo přidejte na platu, protože si to zaslouží. Opravdu moc moc děkuju. A omlouvám se ale další jména vypsané nemám ale moc děkuji také všem na šestinedělí, jsou tam jak sestřičky, tak doktorky všechny moc milé, ochotné, chovaly se ke mně moc hezky. A p. Monika Ledecká ta je úžasná, je ztělesněním úžasné pozitivní energie. Když vstoupí do místnosti tak se celá místnost rozzáří a dokáže člověka úplně hodit do klidu, že všechno zvládne. Chová se velmi profesionálně, lidsky a empaticky a jak to umí s dětma to je úžasné. Velmi mi pomohla, když jsem u vás byla před 2 roky. Omlouvám se za sloh, ale jsem tak nadšená. Ještě jednou všem moc děkuju a vaší porodnici budu všude chválit a doporučovat. S pozdravem hezkého dne vaše velmi spokojená pacientka J. Š. PS: prosím dejte dopis přečíst i sestřičkám a doktorkám aby se k nim pochvala dostala také.


 

Vážený pane přednosto, dovolte mi poděkovat touto cestou za poskytnutou porodní i poporodní péči, které nám byla na Vaší klinice poskytnuta. Zejména si ceníme profesionálního a lidského přístup lékařů a sester Gynekologicko-porodnické kliniky FN Plzeň. Jmenovitě poděkování mé a mojí ženy patří lékařkám dr. Karbanové a dr. Kabelákové, porodním asistentkám A. Šlehoferové a E. Sýkorové. Tyto pomohly přivést na svět třetího potomka – dceru A., která se bez problémů narodila 26. 3. 2018. S přátelským pozdravem J. T.


 

Vážení, ráda bych poděkovala touto cestou kolektivu pracovníků Gynekologicko-porodnické kliniky, kde jsem byla hospitalizována od 27. 2. do 3. 3. 2018. Jako každý pacient, i já jsem měla ze zákroku strach, ale chování personálu kliniky - lékařů, sester i dalšího personálu bylo velice milé, všichni byli pozorní, usměvaví, takže mě brzy uklidnili a zákrok i pooperační průběh jsem prožila v plné důvěře v jejich odbornost a zkušenosti. Mockrát všem děkuji za jejich práci, úsměvy, ochotu i pohlazení před anestezií a přeji jim mnoho dobrých pocitů z léčení nás, pacientů. K celkově dobrému dojmu přispělo i prostředí, teplé barvy stěn, prostornost a zařízení pokojů a příslušenství, stravování. S pozdravem M. B.


 

Dobrý den vážený pane řediteli Šimánku, ráda bych touto cestou poděkovala Vašemu týmu lékařů a sester působících na Gynekologicko-porodnické klinice. 27. 2. 2018 jsem podstoupila operaci LAVH+BSO+lavage+studie Lustic pro BRCA1+. Těsně před operací jsem nebyla v dobrém psychickém stavu a obětavě mne podpořila zdravotní sestra Markéta Kazdová. Ale i ostatní zdravotnický personál byl velmi příjemně pečující. Na pooperační péči máte sestry velmi obětavé, některé (andělice čertice) ale také opravdové klidné andělské bytosti, které o mne pečovaly i sestry na následném lůžkovém oddělení, které se pořád zajímaly, zda mi něco nechybí. Vyjádřit díky bych si přála panu doktorovi Preslovi, který byl můj první kontakt v ADO AMBULANCI pro pacientky s genetickou zátěží a který mne několikrát vyslechl, vyšetřil a podpořil. Byl také jedním z operatérů. Rovněž mé poděkování patří i dalším dvěma Dr. Kosťunovi a Dr. Fleisigové. Všem vděčím za to, že se operace povedla a třetí den již všechny mé bio systémy fungovaly. Jsem od 4. 3. propuštěna do domácí péče, cítím se dobře. A věřím i panu doktoru Preslovi, že zvolená hormonální substituční léčba bude dobrá. Velmi bych chtěla také poděkovat Prim. Dr. Ince Třeškové, která mne jako žena podpořila a pochopila a která vedla mou operaci v 7/2017 odstranění obou prsou s následnou plastikou pomocí implantátů a která se mi i dále věnuje. Děkuji za profesionální péči. S úctou V. M.


 

Dobrý den pane primáři, chtěla jsem vám strašně moc poděkovat - zachránil jste můj sexuální život, jsem vám moc vděčná. Zkoušeli jsme to a vypadá to, že se to povedlo a můžu mít normální sex. Ještě jednou velké dík, jste zlatej. C. Napište tam, že jste dobrý, hodný a ochotný doktor:-)


 

Chceme moc poděkovat celému personálu GPK za krásný a bezproblémový průběh porodu, ale hlavně také personálu Neonatologického oddělení za úžasnou péči o naší dceru A. a i maminku, která jí mohla být po celou dobu její hospitalizace nablízku. Jste opravdoví andělé. Nedokážeme slovy popsat, jak jsme vám za naši dceru vděční. Nikdy na vás nezapomeneme!


 

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za příkladnou péči na oddělení rizikového těhotenství a za skvělou komplexní péči neonatologického oddělení o mého předčasně narozeného syna. Speciální dík patří zejména MUDr. Karbanové a MUDr. Kaprálové za udržení těhotenství a také Bc. Petře Runtové a jejím sestřičkám za nejen profesionální ale též lidský přístup během mé sedmitýdenní hospitalizace. P. K. a M.


 

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat MUDr. Korečkovi, který mi byl velkou oporou při hospitalizaci a následném porodu ve vaší FN. Byla jsem kvůli zdravotním komplikacím hospitalizována od 31. 1. 2018 na oddělení rizikového těhotenství a následně 11. 2. 2018 porodila dvě holčičky. MUDr. Korečko je opravdu lékař na pravém místě, je velice příjemný, milý a myslím, že nebýt jeho, vše bych zvládala mnohem obtížněji. Ráda bych mu touto cestou poděkovala a zároveň všem sestřičkám. Hezký den, P. K.


 

Dobrý den, vážený pane primáři, ráda bych Vaším prostřednictvím vyjádřila obrovské poděkování všem Vašim kolegům a kolegyním, kteří se o mne a o dceru ve Vaší porodnici naprosto vzorně starali. Nastupovala jsem 19. 2., dcera se narodila 20. 2. a 23. 2. jsme byly propuštěny domů. Úplně všichni - od pomocného personálu přes lékaře byli naprosto profesionální a nesmírně vstřícní. Velmi si jich vážím! Kdyby tak jako Vaše porodnice fungoval celý svět, bylo by to báječné :) S přátelským pozdravem a přáním všeho hezkého, H. P.


 

Toto poděkování je určeno MUDr. Michalu Kozerovskému: Vážený pane doktore, z celého srdce Vám děkuji za perfektní profesionální zásah při porodu naší dcerky N. dne 20. 2. 2018. Jen díky Vašemu zásahu je N. bez problému na světě a já už jsem skoro 100% fit. Děkujeme! S přáním jen toho nejlepšího H. P.