poděkování

Dobrý den. Chtěla bych velice poděkovat a vyzdvihnout ve FN gynekologicko-porodnickou kliniku. Dostala jsem se do rukou p. Kališe, který se mne ujal, kdy ostatní lékaři nechtěli řešit můj zdrav. stav. Díky jeho vstřícnosti, ochotě, lidskosti, jsem se dostala do jeho péče, chce léčit a pomáhat. Během 14 dnů jsem se dostala na laparoskopický výkon.

V den příjmu Vás přijde navštívit, v den výkonu Vám řekne, že se není čeho bát a po výkonu Vám vysvětlí co se odstranilo a co ne. Zatím jsem se nesetkala v žádné nemocnici s takovou ochotou. Velice hodné, příjemné sestřičky, vše vysvětlí, kdykoliv k dispozici. Nadstandardně zařízené pokoje a to byl obyčejný pokoj- na pokoji TV, lednice, sociální zařízení na pokoji.  Chci Vám poděkovat, odvádíte skvělou práci a jste na správném místě.  Vaše pacientka hospitalizována 1.7.2021. S pozdravem J.H. 

 

Vážený pane docente, 26.12. ráno, jsem na Vašem oddělení porodila syna Viktora. Když jsem se měla rozhodnout pro porodnici, neváhala jsem ani minutu. Měla jsem dobrou zkušenost s laparoskopií, kterou jsem absolvovala v r. 2019 a od dobré kamarádky jsem znala jen pozitivní informace. Porod proběhl rychle, bez problémů, poranění nebo nástřihu a já i syn jsme v pořádku. Chtěla bych proto z celého srdce poděkovat všem, kteří se o náš porod zasloužili a následně starali. Byli velmi milí, vstřícní a profesionální. Mé největší poděkování patří paní asistentce Bláhové a paní asistentce Hovorové, která dokonce zůstala u mého porodu i po pracovní době. Cítila jsem, že jsem v dobrých rukách a mé obavy prvorodičky se snadno rozptýlily. Budu Vám vděčná za vyřízení mých pozdravů. S přáním všeho nejlepšího nejen v roce 2021 K. P.

 

Dobrý den, ráda bych touto formou poslala velké poděkování celému porodnickému týmu, který byl součástí zázraku a pomohl mi na svět přivést mého prvorozeného syna. Byl to můj první porod a pořádně jsem nevěděla, co mi čeká. Personál byl velmi milý, chápavý, lidský, upřímný a pozorný! Porodní asistentka na denní směně měla pochopení pro mé kontrakce a bolesti, chodila mě pravidelně kontrolovat a z mého dlouhého trápení se mi snažila i fyzicky pomoci, aby se porod rychleji rozběhl. Přesto, že to pro mě nebyla příjemná záležitost a nebyla jsem při této fyzické pomoci zrovna milá, chovala se velice profesionálně a měla pochopení pro mé nářky a nadávky na situaci. Po konci své směny se se mnou přišla i rozloučit a předala mě do péče jiné porodní asistentky. Večerní směna již dělala vše proto, aby se porod blížil ke konci, protože jsem po skoro 20h kontrakcí a velmi pomalého a bolestivého otevírání porodních cest byla velmi vyčerpaná. Při závěru tohoto dne a konečně možnosti tlačení miminka mi byly všechny přítomné osoby velkou psychickou, ale i fyzickou oporou. Vyplatilo se mi doslova na slovo poslouchat jejich rady, kdy a jak moc zatlačit, předechnout si, i pouze rozdýchat a čekat na kontrakci. Jelikož jsem se řídila jejich radou, samotný porod byl nakonec velmi rychlý a dopadl bez nějakého většího úrazu miminka, i mé osoby. Moc děkuji všem za péči a trpělivost a dále děkuji, že mi vaše "holky" pomohly přivést na svět mého překrásného syna :) Doufám, že se tento vzkaz dostane k jim samotným, tak případně k jejich nadřízeným, aby se vědělo, jaký se zde nachází skvělý a ochotný personál. :) K+ S. F.

 

Vážený pane řediteli, od 20.9. – 22.9.2020 jsem byla hospitalizována na gynekologickém odd. FN Lochotín. Chtěla bych Vám a hlavně všem pracovníkům zdejšího odd. alespoň touto cestou poděkovat za naprosto profesionální a zároveň nesmírně lidský přístup. Byla jsem velmi spokojená. Prosím Vás o sdílení tohoto poděkování přímo na dané odd. S pozdravem R.P.

 

Dobrý den, dne 22.7.2020 v 18:20 se nám ve Vaší porodnici narodil syn Honzík. Tímto bych velice ráda poděkovala celé klinice za péči, kterou jsem měla jak v těhotenství, tak během porodu a následně na oddělení šestinedělí. Omlouvám se, že poděkování přichází s takovým zpožděním!

Ráda bych poděkovala i jmenovitě. Strašně moc si vážím péče, které se mi u Vás dostávalo. Docházela jsem do poradny již dříve před porodem k MUDr. Korečkovi a MUDr. Paymové. Oba byli velice příjemní odborníci. Z porodu jsem měla jako prvorodička veliký strach, ale díky přístupu, který ke mně měly porodní asistentky ihned od příjmu, jsem strach ztratila. V den porodu se o mě celý den starala porodní asistentka a bohužel si nepamatuji její jméno :-( snad se podle datumu dohledá. Těsně před porodem se měnila služba za noční a porod dokončila Bc. Kunzová. Oběma jim velice děkuji! Porod byl trošku komplikovaný, protože Honzík byl omotaný pupečníkem, ale vše dobře dopadlo! Dále se o mě celý den starala sestřička myslím jménem Karolína Černá (snad si pamatuji jméno), té bych chtěla poděkovat celým srdcem, protože zůstala se mnou do porodu i přesto, že jí skončila směna! Celý den byla trpělivá, milá a empatická stejně jako porodní asistentky. A abych nezapomněla na pana doktora Stráníka, i tomu děkuji! Celý personál, se kterým jsem se při porodu setkala, jsou opravdu lidé na svém místě! Mají můj obdiv! Slíbila jsem na porodním sále, že už nikdy rodit nepřijdu. Ale díky jejich přístupu to asi ještě přehodnotím. Ještě jednou velké DÍKY! P.S. se synem

 

Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za péči, která mi byla věnována při pobytu ve FN Plzeň Lochotín, konkrétně na gynekologickém oddělení G1B, a to v termínu 4.-9.11.2020, kdy jsem podstoupila plánovanou operaci. Od nástupu až do propuštění jsem byla maximálně spokojena s Vaším personálem ... počínaje paní uklízečkou, přes paní sanitářky, sestřičky, vrchní sestru, pány doktory a konče panem primářem MUDr. Kališem, který mě operoval. Opravdu smekám ... Taková péče, ochota, lidskost, milost, starostlivost, psychická podpora atd....opravdu si jejich práce velmi vážím a nemám jediný bod k vytknutí nebo nespokojenosti. Takhle, kdyby to fungovalo ve všech nemocnicích, to by bylo super ... Děkuji moc.. S pozdravem A.K., Plzeň

 

Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu oddělení rizikového těhotenství, neonatologické JIRP a JIP. Když jsme 14. června tohoto roku odjížděli s přítelem z jižní Moravy na dovolenou na Šumavu a já byla v 28. týdnu těhotenství, ani ve snu by nás scénář naší "dovolené" nenapadl. Hned druhý den po příjezdu bez žádných předchozích potíží mi spontánně odtekla plodová voda a já byla RZP ke štěstí svému i naší dcery odvezena právě do FN Plzeň. Jelikož k porodu nic nenasvědčovalo, byla jsem hospitalizována na oddělení rizikového těhotenství. Celých 12 dní, které jsem tam strávila, se o mě sestřičky i lékaři starali, jak nejlépe uměli. Oceňovala jsem nejen jejich profesionalitu, ale i obrovskou lidskost, kterou jsem opravdu potřebovala. Když nastal den porodu a naše A. se narodila se svými 1450 g, říkala jsem si, že už je to za námi. Opak byl pravdou a vše bylo před námi. Na oddělení JIRP strávila skoro měsíc. Nesmírně si vážím práce sester i lékařů na tomto oddělení, které je opravdu velice náročné. Jsem moc ráda, že jsem po celou dobu pobytu mohla být na pokoji pro matky, a tak jsem mohla být naší dceři aspoň takhle na blízku. Všechny sestry byly skvělé, přátelské, nikdy jsem se nesetkala s nějakou negativní reakcí. Vždy byly ochotné pomoci, naslouchat i normálně se pobavit. S tím samým přístupem jsem se setkala i na oddělení JIP, kde jsme strávily na roamingovém pokoji další 3 týdny. Skvělé sestry a báječní lékaři byli všude, kde jsme byly i my. Moc si vážím práce všech. A to i proto, že sama jsem zdravotní sestra. Jmenovitě chci moc poděkovat MUDr. Matasovi a jeho týmu, MUDr. Kepkové, MUDr. Koreňové a MUDr. Kozerovskému, který byl u porodu a zároveň byl mým ošetřujícím lékařem.

Velký dík patří VŠEM sestrám, bez kterých by to prostě nešlo. Naší A. se daří velice dobře, má už 4,5 kg a je zdravá. Což je pro nás největším darem. Ještě jednou moc děkujeme. Máte skvělý tým.

S pozdravem A. K., J. M. a R. K.

 

Dobrý den, chtěla bych hrozně moc poděkovat všem jak na ambulanci, tak na porodním sále, tak i na oddělení šestinedělí za péči o mě a i o mé narozené děti, dceru N. narozenou 2014, dceru narozenou 2015 a syna narozeného 2020, byly jste úžasní a hlavně hrozně moc člověka podporujete a pomáháte, když je na to člověk sám. Chtěla bych nějak pomoci s oblečením anebo s dětským oblečením, plenkami a kosmetikou jak pro maminky, tak pro miminka. Doufám, že se jednou k vám vrátím s tím, že přijedu porodit další malou lásku. Děkuji moc všem na tomto oddělení. A těším se na odpověď. T. D.

 

Dobrý den, chtěla bych alespoň touto cestou vyjádřit podporu a předat veliké poděkovaní Vašim kolegům z oddělení konzervativní gynekologie (GIIB), kde jsem byla koncem srpna 2020 hospitalizovaná. Výkon to nebyl nikterak příjemný především po psychické stránce, přesto (a nebo právě proto?) byli všechny sestry, lékařky i lékaři, se kterými jsem se setkala, velmi profesionální, milí, ochotní a hlavně lidští. Ještě jednou moc děkuji a přeji klidné služby! S pozdravem, P. J. z Plzně

 

Moc děkuji za skvělou práci a laskavý přístup lékařům, porodním asistentkám a sestřičkám jak na porodním sále, tak na oddělení šestinedělí. Porod probíhal parádně až na závěrečné komplikace, které jsme, jmenovitě díky paní porodní asistence Svobodové, doktorce Bláhové, panu primáři Kališovi, porodní asistence Michalíkové a (bohužel jména jsem v tom fofru nechytila) paní doktorce a sestřičce z neonatologie (snad jsem nikoho nezapomněla!) přestáli bez jakýchkoliv větších potíží. Porodnice Lochotín jede! Díky. T. M.

 

Vážený pane řediteli, přejeme Vám dobrý den. Rádi bychom tímto vyjádřili srdečné poděkování celému gynekologicko - porodnickému týmu, který se o nás s naším prvorozeným synkem staral v průběhu porodu a dalších dnů. Jsme vděčni, že v pro nás tak významné a samozřejmě i náročnější dny, jsme byli od příchodu do porodnice až po propuštění z oddělení šestinedělí v rukou profesionálů se srdečným a nápomocným přístupem. Je vidět, že je jejich zaměstnání opravdu naplňuje a pro nás jsou i díky nim první okamžiky s naším miminkem nezapomenutelné. Ještě jednou všem mnohokrát děkujeme. M., M. a A. B.

 

Vážený pane řediteli, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za péči a profesionální přístup, který mi Vaše fakultní nemocnice poskytla. Na začátku července jsem byla hospitalizovaná na Gynekologicko – porodnické klinice, kde jsem podstoupila operaci, kterou provedl pan doc. MUDr. Kališ, Ph.D. se svým

týmem. Do Plzně jsem přijela na doporučení z Českých Budějovic. Chtěla jsem Vám vyjádřit své poděkování a vděk za to, že se mě pan docent Kališ a jeho tým ujali. Jejich práce a profesionální přístup byly příkladné a cením si zejména lidské stránky a veškerého času, který mi po operaci lékaři a sestry na oddělení věnovali. Přeji Vám pevné nervy v této nelehké době zasažené koronavirem, hodně zdraví a pracovních úspěchů, a aby každé Vaše oddělení v nemocnici odvádělo tak skvělou práci jako Gynekologicko – porodnická klinika. S úctou a přáním krásného dne L. M.

 

Dobrý den, minulý týden jsem byla přijata do vaší nemocnice na plánovanou operaci na urogynekologické oddělení G II B. A musím říct, že už na ambulanci a následně na celém oddělení G II B jsem se setkala s lidským a profesionálním přístupem jak u sestřiček, tak u lékařek a lékařů včele s panem primářem Kališem. U sestřiček je vidět, že jejich práce pro ně není povolání, ale poslání. Ráda bych vyzdvihla velice lidský a profesionální přístup pana primáře Kališe. A krom něj i anesteziologa. Narkózu špatně snáším, bývá mi po ní na omdlení a na zvracení. Ve vaší nemocnici mi skutečně naslouchali a narkózu "namíchali" tak, aby mi po probuzení špatně nebylo. To není samozřejmost. Chválím i jídlo. Ráda bych svoji pochvalu zformulovala výstižněji a šikovněji, ale bohužel nejsem příliš výřečná. Mám za sebou už 7 hospitalizací (operací) v jiných nemocnicích. Ta u vás byla osmá. A proto mohu porovnávat a upřímně říct, že vaše oddělení je opravdu na jedničku s hvězdičkou. S pozdravem A. J.

 

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat všem zaměstnancům porodnice na Lochotíně, kteří se vzorně starali o mě a mého narozeného syna. Všichni byli moc hodní a ochotní, vždy pomohli a poradili, prostředí porodnice bylo velmi přátelské a příjemné. Byla jsem moc potěšena, v porodnici se nám líbilo a měli jsme u vás tu nejlepší péči. Dnes jsme byli propuštěni do domácí péče a daří se nám

dobře. Děkujeme vám za veškerou vaší péči a pomoc, kterou jste nám věnovali. Se srdečným pozdravem P. a M. D.

 

Vážený pane řediteli, chtěla bych vyjádřit velkou vděčnost skvělému lékařskému týmu na oddělení JIP a JIRP na Gynekologicko-porodnické klinice, který po dva měsíce s vysokou profesionalitou pečoval o naše dvojčátka. Velké díky patří zároveň i všem sestřičkám, které svou péčí, něhou a empatií pomohly překonat toto náročné období. S úctou, K. S.

 

Dobrý den, ráda bych poděkovala za skvělou péči během porodu a na oddělení šestinedělí veškerému personálu Gynekologicko-porodnické kliniky a Neonatologického oddělení. E. Š.

 

Vážený pane docente, dovolte mi touto cestou poděkovat za poskytnutou poporodní péči, která nám byla na Vašem oddělení poskytnuta při narození naší další dcery. Byl to již čtvrtý porod a vždy jsme byli s poskytnutou péčí maximálně spokojeni. Zejména si ceníme profesionálního a lidského přístupu lékařů a dětských sester, kteří v této, pro zdravotníky náročné době, byli vždy ochotní poskytnout maximální péči. S přátelským pozdravem J. T.

 

Když jsem byla odeslána mým ošetřujícím lékařem na Gynekologicko - porodnickou kliniku FN Plzeň k panu doc. MUDr. Vladimíru Kališovi, Ph.D., abych vyřešila svůj zdravotní problém, neměla jsem zrovna velkou radost. Zvláště proto, že mé závažné chronické neurologické onemocnění vyžaduje zvláštní péči. Při indikační schůzce mě doc. Kališ "vyrazil dech" nejen svým milým, sympatickým a zároveň vysoce odborným přístupem, ale i snahou mi vyjít vstříc v termínu hospitalizace a požadavku na ošetření navíc (pomoc sester při napojení přístroje zajišťujícího mé fungování) a pokud možno i samostatným pokojem. Byla jsem mile překvapena i vlídným přijetím a ochotou sester na pooperačním lůžkovém oddělení GIB v přízemí kliniky. Nebyla jsem si jista, jestli se mi to nezdá, ale byla jsem na klinice, kde se lékaři a sestry starají o své pacienty trochu jinak, než se obvykle prezentuje. Nejsou mrzutí a naštvaní, ale šíří kolem sebe optimismus a dobrou náladu. Je obdivuhodné, jak při svém náročném a zodpovědném povolání, či spíše poslání, dokáží lékaři a sestry vytvořit kolem sebe příjemné prostředí s "přidanou hodnotou", která naše zdravotnictví tolik nestojí! Je pravděpodobné, že jsem se díky profesionalitě a přístupu lékařů a sester k pacientovi, cítila v nemocnici příjemně a jistě i díky tomu jsem neměla při výkonu ani v průběhu hospitalizace žádné problémy a můj zdravotní stav byl tak dobrý, že jsem mohla být brzy propuštěna domů. Stále však vzpomínám na GPK v Plzni jako na špičkové pracoviště, kde se nezapomíná ani na potřebu pacienta cítit se v nemocnici příjemně. Za to bych ráda vašim prostřednictvím kolektivu lékařů a sester této kliniky poděkovala a vyjádřila svůj obdiv. Vděčná pacientka M. T.

 

VELKÉ DĚKUJI, patří gynekologicko-porodnickému oddělení a neonatologii, hlavně lékařům a sestřičkám za veškerou péči, ochotu. Z mého pohledu DOPORUČUJI!!!!! D. L.

 

Hezký den, vážený pane řediteli, chci velmi pochválit personál GPK Vaší nemocnice na Lochotíně. Lékaři a sestřičky přímo vynikají empatií, vlídným a velmi příjemným jednáním s pacientkami, v jejich nelehké životní situaci. Navíc v této těžké "korona virové době"! Profesionalitu v tak prestižní nemocnici lze předpokládat, ale empatii, vlídnost a laskavost nelze naučit, ta buď je a ještě se vylepšuje, nebo chybí. Během mého aktivního života, jsem se potkávala s mnoha lidmi a tak mohu říci, že Vaši lidé naplňují stanovené cíle nemocnice. V neposlední řadě chci pochválit i kuchyni, především za chutné obědy! S pozdravem a přáním hodně sil do dalších dnů J. K.

 

Obrovské poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení a Neonatologii za skvělou péči o mou přítelkyni a naše dvojčátka, která jsme si včera přivezli domů. Ještě jednou děkuji. D. L.

 

Velké díky sestřičkám a lékařům na oddělení šestinedělí. Moc moc milý přístup, úžasná péče a trpělivost. Moc děkuji za vše. 

 

Dobrý den, tento týden jsem byla na operaci na gynekologickém oddělení FN Lochotín v pavilonu P, přízemí. Nikdy jsem nezažila tak klidný a pohodový pobyt v nemocnici jako tady. Všichni jsou zde ochotní, usměvavý, poradí, pomůžou. Na oddělení vládne klid a pohoda. Nic mi nechybělo a bylo o mě výborně pečováno. Moc děkuji všem. J.

 

Dobrý den, jsem hospitalizována ve vaší nemocnici od 23.2.2020, na oddělení gynekologie. Touto cestou bych chtěla poděkovat celému personálu tohoto oddělení, obzvláště za odbornou pomoc a péči,

která mi zde byla a stále je poskytnuta. Chtěla bych vyzdvihnout některé lidské vlastnosti vašeho personálu a to konkrétně: lidskost a ochotu pomáhat, dělají svou práci srdcem a dobře, zůstávají nad věcí a snaží se vždy pomoci. Hodnotila bych stupnicí v této nemocnici stravu, hodnocení by bylo na stupnici 10 bodů z deseti. V mé paměti ještě dlouho, spíše navždy, zůstanou jména lékařů a zdravotního personálu, kteří mi neskonale pomohli a člověk se díky nim vrátí do běžného života, plného spěchu, jako člověk úplně jiný ''nový člověk", plný naděje v ještě lepší zítřky, než život, který žil před touto hospitalizací. Chtěla bych poděkovat všem za péči, kterou jste mi poskytli. Zůstaňte prosím všichni i nadále tak milí a přívětiví, my pacientky to potřebujeme. Vaše podpora a vlídné slovo, potěší vždy nejvíc, zahřejí u srdce a jsou útěchou v dnešní uspěchané době. Kéž bychom se setkávali na vícero odděleních s tímto skvělým přístupem! Těším se moc na propuštění domů a na ''život sám". A doufám, že až se sem opět vrátím, bude to tu stále tak úžasné  S pozdravem J. O.

 

Moc bych chtěla poděkovat gynekologickému lůžkovému pooperačnímu oddělení, ze kterého jsem dnes byla propuštěna, byť důvod proč jsem u vás byla hospitalizována nebyl příjemný. Všichni jste byli v této náročné době usměvaví, i přes personální karantény jste situaci řešili s vypětím všech sil a velice flexibilně. Byla mi nabídnuta okamžitá psychologická pomoc, díky které jsem celou situaci zvládla mnohem lépe. Cítila jsem zájem o to, jak se mi daří a nebyla jsem na to všechno i v době zákazu návštěv sama. Tleskám vám a hned zítra pomalu znovu zasednu k šicímu stroji a budu pokračovat v tom, jak Vás chránit. S velkou úctou, pozdravem a díky E. D. K.

 

Dlouho jsem se rozhodovala, jestli ve fakultní nemocnici rodit a upřímně jsem si nemohla vybrat lépe. Byla jsem velice mile překvapena s přístupem všech sestřiček, doktorek i porodní asistentky. Ráda bych poděkovala porodní asistentce Lucce Kryslové za skvělý a lidský přístup, jsem hrozně ráda, že zrovna ona byla u mého porodu. Velké díky patří i dětským sestřičkám a doktorkám na neonatologickém oddělení, i přes spoustu práce vždy trpělivě vše vysvětlily a v těžkých chvílích pomohly a uklidnily. Mockrát všem děkuji A. P.

 

Dobrý den, ráda bych poděkovala za příkladnou, profesionální a zároveň velmi lidskou péči zdravotnického personálu oddělení G1B na Gynekologicko - porodnické klinice (pavilon P), kde jsem byla hospitalizována. S pozdravem P. V.

 

Vážení, chci se s vámi podělit o zážitky z Gynekologicko- porodnické kliniky, kterou jsem v roce 2019 několikrát navštívila. Především jsem měla velký strach, ale celkovým přístupem veškerého personálu na ambulanci, na přijímacím pokoji, při operaci i na pooperačním pokoji, jsem byla velice spokojená. Měla jsem velké štěstí, že mě 2x operoval MUDr. Martin Havíř. Jsem absolutně bez problémů. Všechny sestřičky byly neuvěřitelně ochotné a milé. Z ambulance si pamatuji MUDr. Zdeňka Rušavého, který mě na začátku vše trpělivě vysvětlil a zbavil mě obav. Zdravím vás a přeji samé vděčné pacientky. Z. D.

 

Touto cestou bych chtěla poděkovat celému personálu gynekologicko porodnického oddělení G1B za úžasnou péči před a po zákroku. Z. T.

 

Moc děkuji celému personálu, lékařům i sestřičkám na pooperačním oddělení Gynekologické kliniky lůžkové části B za úžasnou péči, pochopení a laskavé jednání před, při i po operaci. Moc to pomáhá s uzdravením, když máte kolem sebe milé lidi. H. H.

 

Vážený pane řediteli. Nebývá u nás v zemi zvykem, aby někdo komentoval nebo oceňoval věci, které fungují nebo se kterými byl spokojen. Většinou máme potřebu kritizovat a nadávat. Mně to ale nedá, a musím vyslovit obrovskou pochvalu gynekologicko-porodnické klinice, kde jsem byla minulý týden hospitalizována a operována. Byla jsem velice mile překvapena, jak oddělení funguje, jaká je všude čistota, personál je ochotný, trpělivý a profesionální. Nikdy nedali najevo nervozitu, únavu nebo časovou tíseň. Nemám mnoho zkušeností z jiných nemocnic, ale ty, které mám, nebyly nijak pozitivní. U Vás v nemocnici jsem se cítila velice komfortně a v nejlepší péči. Ještě jednou všem Vašim zaměstnancům děkuji za dokonalou péči a přístup. Můžete být na své zaměstnance pyšný. Přeji Vám a celé nemocnici mnoho úspěchů a spokojených pacientů. S pozdravem P. D.

 

Dobrý den, 15.12.2019 jsem byla hospitalizována a druhý den operovaná na vašem oddělení. Chtěla bych moc a moc poděkovat především všem, kteří mě operovali a také všem lékařům, sestřičkám a ošetřovatelkám, kteří byli všichni strašně hodní a milí. Máte opravdu skvělý personál, který si poděkování a pochvalu opravdu zaslouží. Prosím, moc jim za mě všem poděkujte. Krásný den. B. B.