Onkogynekologická ambulance

As.MUDr.Jan Kosťun, Ph.D.         KOSTUNJ@fnplzen.cz
MUDr.Petr Stráník                        STRANIKP@fnplzen.cz

MUDr.Denis Berezovskiy              BEREZOVSKIYD@fnplzen.cz

MUDr.Alena Bartáková                 BARTAKOVAA@fnplzen.cz                                  MUDr.Vendula Smoligová            SMOLIGOVAV@fnplzen.cz

setry:

Bc. Dagmar Soprová
Romana Cajthamlová
Mgr. Magda Menšíková

od 1.9.2022 telefonická komunikace
a objednávky vyšetření pouze na tel. 377 105 442!

telefon: 377 105 429

Rozpis ambulancí:

Pondělí:    09:00 – 14:00    MUDr. Bartáková, MUDr. Kokeš, Dr. Berezovskiy, MUDr. Stráník, MUDr. Smoligová, doc. MUDr. Presl

Čtvrtek :   09:00 – 14:00    MUDr. Kokeš, MUDr. Kosťun, Dr. Berezovskiy,  MUDr. Stráník , MUDr. Smoligová