GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÁ KLINIKA NABÍZÍ MODERNÍ LASEROVÉ ZÁKROKY

Rychlý a bezbolestný zákrok bez nutnosti znecitlivění, který probíhá ambulantně a rekonvalescence je téměř nulová – to jsou hlavní přednosti ošetření rodidel CO2 laserem. Díky svému tepelnému působení na povrch tkáně vyvolává změny v jejich struktuře, tzv. remodelaci kolagenu, což je základní prvek pojivových tkání v těle. Výjimečnou metodu aplikují odborníci urogynekologického týmu GPK při vaginální rejuvenaci, tzv. omlazení, kdy dojde ke zpevnění stěny pochvy, zvýšení elasticity a zvýšení sexuálního vnímání. Laser může pomoci ale i při inkontinenci, chronických vaginálních zánětech, suchosti pochvy, svědění, opakovaných močových infekcích, bolestech při pohlavním styku nebo doléčení porodních poranění. Trápí Vás některý z těchto problémů? Svěřte se do péče profesionálů, kteří mají bohatou praxi a zkušenosti. Ke konzultaci se můžete objednat vždy v úterý a středu na čísle 377 105 283.