PODCAST MEDICÍNA SRDCEM

„Centrum individuální péče a respektujícího porodu jsme zakládali mimo jiné proto, abychom nabídli bezpečnou alternativu ženám, které uvažují o porodu v domácnosti.“

Hostem 58. epizody podcastu Medicína srdcem byl doc. MUDr. Jiří Presl, Ph.D., přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky FN Plzeň. V rozhovoru jsme se bavili o tom, jak probíhají porody vedené porodními asistentkami. Dozvíte se jaká jsou kritéria, kontraindikace a co se děje v případě, že nastane komplikace během porodu.

Touto epizodou provází Terezie Zegermacherová. Pokud chcete, můžete nám jakékoliv dotazy, připomínky a hodnocení posílat na e-mailovou adresu: medicinasrdcem@lfp.cuni.cz.

Tato epizoda vznikla ve spolupráci s Gynekologicko-porodnickou klinikou FN Plzeň.

Celou epizodu si můžete poslechnout ZDE