S PROBLÉMY S POČETÍM MIMINKA POMOHOU V NEXT FERTILITY

Naplnění přání mít dítě může být v dnešní době velice problematické. Přesto je tu naděje i pro páry, kterým se přání splnit nedaří. Dlouholetý partner Gynekologicko-porodnické kliniky FN Plzeň Centrum reprodukční medicíny - Next Fertility IVF Prof. Zech Pilsen staví na více než dvacetiletých zkušenostech a je tak schopný vybrat pro každý pár tu nejvhodnější variantu terapie. Nabízí široké spektrum výkonů, které probíhají v embryologické či genetické laboratoři. Ve většině případů mohou díky důkladným vyšetřením odhalit příčinu neplodnosti a následně se zaměřit na její léčbu. Výsledkem práce je relativně vysoká úspěšnost léčby. Jednoznačným cílem k úspěšnému otěhotnění a narození zdravého dítěte je pomoci neplodnému páru již v prvním léčebném cyklu.
 
„Víme, že pro mnohé páry může být situace, kdy se jim nedaří stát se rodiči, velmi obtížná a psychicky náročná. Našemu týmu záleží na každém páru – proto se snažíme co nejvíce vyjít vstříc jejich požadavkům, abychom usnadnili cestu k vytouženému dítěti. Klademe důraz na nejmodernější techniku, vysoký standard kvality a individuální uzpůsobení terapie. Naše motto ´dát lásce život´ vystihuje podstatu naší každodenní práce,“ říká vedoucí lékařka Next Fertility IVF Prof. Zech Pilsen MUDr. Renata Krmíčková Ph.D.
 
Přečtěte si, co si o Next Fertility IVF Prof. Zech Pilsen myslí profesionální hráčky fotbalového týmu SK Dynamo České Budějovice.