Oddělení konzervativní gynekologie

Vedoucí lékař:
Prof. MUDr. Jiří Bouda, PhD.

e-mail:  BOUDAJ@fnplzen.cz

Staniční sestra:

Bc. Monika Včalová
e-mail:  VCALOVAM@fnplzen.cz

Návštěvní hodiny:

Nadstandardní pokoje: 10:00 – 21:00

Standardní pokoje:       15:00 – 17:00 (víkendy a svátky 14:00 - 16:00)

Mimo vymezené časy návštěvy možné po domluvě s ošetřujícím personálem. Prosíme návštěvy zejména o ohledy k dalším maminkám na standardních pokojích.

Oddělení GIIB (pooperační oddělení 2 a konzervativní gynekologie) se nachází na druhém patře gynekologicko-porodnické kliniky. Na oddělení je celkem 26 lůžek, z toho je 6 pokojů nadstandardních – jednolůžkových a deset pokojů dvoulůžkových. Na oddělení jsou hospitalizovány pacientky před a po operačních výkonech prakticky celého spektra gynekologických operací, ze specializovaných výkonů se zde soustředí pacientky s operačními výkony na zevních rodidlech. Na oddělení jsou rovněž mimo jiné operačně i neoperačně léčeny pacientky se záněty vnitřních rodidel.