Ambulance pro dědičná onemocnění v onkologii (ADO)

Obsazení ambulance:

lékaři:
As. MUDr. Pavel Vlasák, Ph.D.       VLASAKP@fnplzen.cz

As.MUDr. Jan Kosťun, Ph.D.          KOSTUNJ@fnplzen.cz

MUDr. Petr Stráník                          STRANIKP@fnplzen.cz

MUDr.Denis Berezovskiy                BEREZOVSKIYD@fnplzen.cz

MUDr.Alena Bartáková                   BARTAKOVAA@fnplzen.cz

MUDr.Vendula Smoligová               SMOLIGOVAV@fnplzen.cz

sestry:
Bc. Dagmar Soprová
Romana Cajthamlová

od 1.9.2022 telefonická komunikace
a objednávky vyšetření pouze na tel. 377 105 442!

Ordinační hodiny:

pondělí   8:00 – 9:20

čtvrtek    8:00 - 9:20

od 1.9.2022 telefonická komunikace
a objednávky vyšetření pouze na tel. 377 105 442!

Náplň práce:

Nová Ambulance pro dědičná onemocnění v onkologii při FN Plzeň (ADO) zajišťuje spolupráci několika ambulancí/odborností v péči o pacientky s dědičnou dispozicí k nádorovému onemocnění. Pečujeme o zdravé či již nemocné jedince a jejich rodinné příslušníky, zajišťujeme poradenství a genetické testování. Ženy pozitivně testované (např: BRCA1 pozitivní, BRCA2 pozitivní, pacientky s Lynchovým syndromem ...) či jen s tzv. vysokým empirickým rizikem jsou zavzaty do sledovacích schémat. Centrum zahrnuje tyto odbornosti: pracoviště lékařské genetiky, onkogynekologické centrum a centrum onkologické prevence při GPK, chirurgickou kliniku a její mamocentrum, plastickou chirurgii, kliniku zobrazovacích metod, onkologii, 1. interní kliniku oddělení gastroenterologie a oční a kožní kliniku.

Na přiloženém letáku jsou uvedeny veškeré důležité informace pro pacientky vč. kontaktních údajů.

Neváhejte nás se svými dotazy kdykoli kontaktovat.

Letáky: